Key Service Bartosz Górko – Twój ślusarz w Olsztynie

Dorabianie kluczy Olsztyn - Key Service Bartosz Górko

Praca ślusarza zajmującego się dorabianiem albo tworzeniem kluczy jest nieodzowna dla każdych czasów. To niewątpliwie działalność ponadczasowa i dlatego cieszy się stałym zainteresowaniem ze strony klientów. Z pewnością wielokrotnie bywało tak, że zgubiliśmy albo zniszczyliśmy klucz do swojego domu, budynku gospodarczego lub samochodu. Trudność związana z naprawą takiego przedmiotu wykracza poza nasze możliwości manualne i wymaga ręki prawdziwego specjalisty. Dlatego warto mieć na uwadze, że takie usługi oferuje profesjonalny ślusarz. Proponowane przez niego działania obejmują dorabianie kluczy nie tylko do drzwi domowych lub gospodarczych, ale także samochodowych.

Dorabianie kluczy samochodowych – na czym to polega?

Nie ulega wątpliwości, że zgubienie lub zniszczenie kluczyka do samochodu niezwykle komplikuje życie. Zazwyczaj takie sytuacje zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach: w drodze do pracy, na uczelnię, w kolejce po paliwo. Wówczas potrzebna jest pomoc profesjonalisty, zajmującego się takimi problemami na co dzień. Kluczyki samochodowe nie działają tak jak kiedyś i konieczne jest więc kodowanie klucza, czyli przypisanie go do konkretnego systemu zabezpieczającego pojazd. Dzięki odpowiedniemu kodowaniu będziesz mógł znowu uruchomić samochód bez obaw. Usługi proponowane przez ślusarzy skierowane są do szerokiego grona osób, które są szczęśliwymi posiadaczami samochodów osobowych, jednośladów (motocykli, motorów, skuterów, quadów), ale także sprzętu nieporuszającego się po lądzie, jak na przykład łodzi, jachtów, czy skuterów wodnych. Repliki kluczyków są bardzo często sporządzane na zamówienie osób profesjonalnie zajmujących się rolnictwem lub pracami budowlanymi, dlatego warto przyjrzeć się ofercie skierowanej do posiadaczy maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego albo właścicieli przyczep kempingowych.

Klucze Górko Olsztyn oferuje awaryjne otwieranie samochodu oraz dorabianie kluczy

Dorabianie kluczy mieszkaniowych

Najczęstszym problemem zgłaszanym u ślusarza jest kwestia dorobienia dodatkowej pary kluczy do mieszkania. Dzieje się tak w sytuacji, gdy wraz z osobą zainteresowaną taką usługą dane miejsce zamieszkuje inny lokator, który potrzebuje własnego egzemplarza. Wobec dużego zainteresowania i wielu potrzeb klientów pojawiło się także wiele opcji związanych ze sprzedażą różnych rodzajów kluczy. Są to modele: podklamkowe, rurkowe i zasuwowe. Coraz częściej spotyka się także klucze patentowe w postaci karty lub specjalnego mechanizmu kodującego. Jeżeli napotkałeś problemu związanego z utratą swojego kompletu kluczy, to mimo to warto zaopatrzyć się we własny egzemplarz, na wypadek zagubienia lub zniszczenia pierwszego.

uszkodzony klucz w zamku - zadzwoń po ślusarza w Olsztynie

Naprawa stacyjek i zamków

Często bywa tak, że problemem nie jest sam klucz, ale mechanizm, który nie pozwala na otwarcie drzwi lub uruchomienie pojazdu. Prowadzi to z kolei do konieczności podjęcia naprawy tego mechanizmu. Taki zabieg wymaga jednak dużej wprawy i profesjonalnej pomocy ze strony ślusarza. Zamek najczęściej zniszczony jest z dwóch powodów: albo w wyniku własnych działań klienta, który próbował samodzielnie dokonać naprawy, albo w wyniku włamania. Nie żałuj pieniędzy i skontaktuj się z profesjonalistą, który zajmie się przede wszystkim naprawą Twojego zamka, ale także regeneracją mechanizmu, ułożeniem klucza pod nowy zamek lub stacyjkę oraz zmianę klucza. Ślusarz wzywany jest także w trudnych sytuacjach, gdy klient nie może dostać się do mieszkania – wówczas wykonywane jest tzw. awaryjne otwieranie mieszkania lub pojazdu. Jeśli obawiasz się, że w Twojej okolicy grasują złodzieje albo nie ufasz swoim sąsiadom, to możesz zaopatrzyć się także u ślusarza w profesjonalne zabezpieczenia mieszkania oraz pojazdu. Są to najczęściej: zamki antywłamaniowe, zamki wpuszczane, zapięcia rowerowe, zamki wierzchnie i wiele innych.

Key Service Górko Olsztyn oferuje profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych

Key Service Bartosz Górko – Twój ślusarz w Olsztynie

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej oferty ślusarza w Olsztynie lub okolicach, wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem i zapoznać się z dostępną ofertą. Tu można przeczytać o dotychczas wykonywanych zabiegach i świadczonych usługach. Serwis proponuje indywidualny kontakt z klientem oraz najwyższą jakość wykonywanych zleceń.

W gronie naszych usług znajdują się:

– dorabianie kluczy do mieszkań i samochodów

– naprawa pilotów samochodowych i kluczy

– naprawa stacyjek i zamków 

– awaryjne otwieranie samochodów 

– naprawa stacyjek elektronicznych

– kodowanie kluczy 

Oprócz wykonywanych zleceń z zakresu pracy ślusarskiej, zajmujemy się także wykonywaniem pieczątek, naprawami i regeneracją baterii, programowaniem i sprzedażą pilotów do bram garażowych i sprzedażą zabezpieczeń. Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem, a my zagwarantujemy Ci najlepszą obsługę w tym zakresie. Jesteśmy odpowiedzialni za wykonywaną pracę, dlatego w razie jakichkolwiek problemów będziemy mogli zrealizować reklamację. Naszym miejscem działania jest przede wszystkim Olsztyn, ale jeśli mieszkasz w okolicy, to bez problemu pomożemy i Tobie!