Piloty do bram garażowych

Piloty do bramy 

Key Servce Bartosz Górko w Olsztynie - dorabianie kluczy i otwieranie awaryjne

Z pozoru prosta czynność, jaką jest wyjechanie z domu czy firmy, powtarzana kilka lub kilkanaście razy dziennie może być problematyczna. Dlaczego? Praktycznie każdy posiada w swoim domu garaż. Aby wjechać i wyjechać naszym autem, konieczne jest otwarcie i zamknięcie bramy garażowej. Przyjrzyjmy się z bliska pilotom do bram. Ciekawi? Zaczynamy!

Wybierz odpowiedni model pilota

Piloty do bram garażowych charakteryzują się najwyższą jakością i ponadprzeciętną trwałością użytkowania. Nasze przedsiębiorstwo oferuje piloty do bram i szlabanów takich producentów jak : Nice, Hormann czy BFT. Są to produkty najwyższej jakości, których wybór gwarantuje satysfakcję bezawaryjnego użytkowania na długi czas. Każdy, kto chociaż raz używał pilota do bramy garażowej czy firmowego szlabanu, doskonale zdaje sobie sprawę, jak dużą wygodę zapewnia automatycznie otwierania i zamykanie. Przykład? Impreza rodzinna, odświętne ubranie i padający deszcz. Ty nie musisz wychylać nawet nosa ze swojego przytulnego samochodu, a ubranie pozostaje suche i nie wygniecione. Bajecznie proste, a jakie funkcjonalne!

Serwisowanie pilotów do bram garażowych

Dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie - keyservice Górko

W każdym pilocie po jakimś czasie użytkowania należy wymienić baterię. W naszym salonie wymiana baterii zajmuje chwilę, a Ty masz gwarancję, że nie uszkodzisz pilota, nie złamiesz plastikowej obudowy wykonując nieprecyzyjne ruchy podczas wymiany. Co więcej, czasami zdarza się także, że piloty ulegają awariom. Zajmujemy się również naprawą elektroniki, dzięki czemu piloty szybko powracają do swojej sprawności. Oferujemy kompleksową usługę pilotów do bram garażowych. Począwszy od ich sprzedaży, skończywszy na serwisowaniu.

Funkcjonalność 

Z pozoru niepozorne gadżety, jakimi są piloty do bram garażowych z roku na rok zyskują coraz większe grono użytkowników. Ich popularność od wielu lat nie gaśnie. Oferowane przez nas piloty do bram garażowych wyróżnia na tle konkurencji ponadprzeciętna jakość, którą doceniają dotychczasowi użytkownicy.