Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie

Czy potrzebujesz dodatkowych kluczy samochodowych? A może zgubiły Ci się?

W tej części naszego sklepu internetowego oferujemy Ci usługę: dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie.

Dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie - keyservice Górko

Kodowanie kluczy z immobilizatorem – na czym polega?

Kodowanie kluczy jest usługą, która polega na przypisaniu konkretnego klucza do – samochodu za pomocą grota. Dzięki temu kluczyk jest dopasowany do elektroniki wybranego samochodu i umożliwia uruchomienie pojazdu. Czas kodowania kluczy z pilotem zależy od metody, jaką wykonywana jest usługa oraz od powodu wykonywania jej. Najczęściej kodowanie kluczy Rybka Mercedes jest przeprowadzane, jeśli kierowca ma tylko jeden klucz, a zależy mu na tym, aby dorobić drugi, zapasowy.

Kodowanie elektronicznych kluczyków – kiedy jest konieczne?

Jeśli masz kluczyk elektroniczny w samochodzie, konieczna może okazać się synchronizacja pilota z kluczykiem. Większość modeli da się wkodować bez użycia specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, jednak nie wszystkie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz także: kodowanie kart Renault, kodowanie kluczy SmartKey oraz kodowanie kluczy keyless go.

dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie

Kodowanie kluczy nietypowych – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci. Oprócz dorabiania kluczy do samochodów osobowych, wykonujemy także nietypowymi – zarówno do pojazdów, maszyn, jak i urządzeń. Dzięki posiadanej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu zajmujemy się również:

Wszystkie usługi dorabiania kluczy proponujemy w atrakcyjnych cenach. Wysokość ceny zależy od trudności dorobienia kluczy. Im większy jest wkład naszej pracy, tym więcej droższa jest usługa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi usługami, które świadczymy.

Key Servce Bartosz Górko w Olsztynie - dorabianie kluczy i otwieranie awaryjne