Naprawa stacyjek elektronicznych

Czy pojazdy konstruowane sto lat temu były podobne do dzisiejszych? Oczywiście: również były wyposażone we włącznik zapłonu. Zapłon uruchamiało się poprzez włożenie kluczyka do stacyjki i przekręcenie go. W tym właśnie momencie rozrusznik „odpalał” silnik, zmuszając go do pracy. Tak było przez długi czas, a elektroniczny rozrusznik stanowił jedynie opcjonalne wyposażenie auta. Aktywowało się go za pomocą oddzielnego przełącznika. Współcześnie jednak w stacyjki elektroniczne wyposażana jest większość nowo powstających aut. Czasem ulegają one awarii. Co więc zrobić, kiedy spotka to właśnie Ciebie?

 

Naprawa elektronicznych stacyjek Olsztyn – Key Service Bartosz Górko

naprawa zamków, stacyjek, pilotów w Olsztynie

Jesteśmy na rynku od ponad dziesięciu lat i mamy ogromne doświadczenie w:

Nie jest nam też obca naprawa stacyjek samochodowych. Tę ofertę kierujemy między innymi do posiadaczy samochodów marki Mercedesy klas takich jak:

Jeśli jesteś posiadaczem auta marki Mercedes (Mercedes W164, W169,W203,W204,W207,W208,W210,W211,W212,W215,W220,W906 SPRINTER, W963 VITO/VIANO), mieszkasz w Olsztynie lub okolicach tego miasta i potrzebujesz naprawy swojej stacyjki elektronicznej, zgłoś się do nas!

 

Kiedy zgłosić się w celu naprawy stacyjki samochodowej i jak to będzie wyglądać?

dorabianie kluczy olsztyn Key Service Bartosz Górko - stacyjki samochodowe, piloty

Naprawa stacyjki elektronicznej może być niezbędna zawsze wtedy, gdy:

W celu przeprowadzenia naprawy musisz dostarczyć do nas (ul. Laszki 11, 10-688 Olsztyn) samochód, w którym doszło do problemu ze stacyjką elektroniczną, a także kluczyki do tego samochodu. Gwarantujemy kompleksową naprawę stacyjki, terminowość wykonywanych zleceń, ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu napraw i efekty, na które nie będziesz musiał długo czekać.

Zadzwoń pod ten numer (694  951 704) i rozwiąż swój problem!