Naprawa stacyjek i zamków

Naprawa stacyjek i zamków na terenie Olsztyna i okolic

Nasze samochody to nasza druga, prawa ręka. Ułatwiają naszą codzienną egzystencję. Jednak czasami się psują, lub co gorsza, ktoś próbuje je sobie przywłaszczyć. Naprawa stacyjek i zamków w Olsztynie to miejsce, które sprawnie, profesjonalne i tanio pomoże Ci przywrócić stan stacyjki i zamka Twojego samochodu do całkowitej sprawności. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Włamanie 

dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie

Okazuje się, że ktoś próbował włamać się do Twojego auta. Na szczęście cała próba zakończyła się fiaskiem, ale teraz Ty masz do naprawy zamki i stacyjkę. Jest to problem, bo auto nie jest sprawne, a Ty nie masz się jak poruszać do pracy, na zakupy czy odbiór dzieci ze szkoły. Naprawa po włamaniu aut to nasza specjalność. Wykonamy ją szybko i skutecznie, a Ty w niedługim czasie zapomnisz o całym, przykrym zdarzeniu. Jakich konkretnie czynności dokonujemy w celu przywrócenia całkowitej sprawności pojazdu?

– regeneracja

– ułożenie klucza pod nowy wkład zamka/stacyjki

-zmiana kodu klucza

Regeneracja 

Stacyjkę, która nie działa poprawnie bardzo łatwo rozpoznać. Włożony w nią kluczyk nie chce się kręcić, zacina się lub blokuje. Bardzo często zdarza się, że klucz łamie się podczas próby kręcenia i pozostaje w stacyjce. Jeśli nie chcemy inwestować kilku tysięcy w nową, warto zwrócić się z problem do naszej firmy, regeneracja to nasza specjalność!.

Ułożenie klucza pod nową wkładkę 

Wymiana wkładki zamka lub stacyjki to najbardziej ekonomiczny sposób na naprawę uszkodzonych elementów w wyniku włamania, zgubienia kluczyka, bądź jego złamania. Wymiana wkładki z kostką definitywnie rozwiązuje problem. Co więcej, jeśli nasz stary kluczyk jest zachowany w dobrym stanie technicznym, dopasujemy go pod nową, wymienioną wkładkę. Ułożenie klucza pod nową wkład zamka/ stacyjki, stanowi idealne, tanie i sprawne rozwiązanie.

Zmiana kodu klucza 

Dorabianie kluczy samochodowych w Olsztynie - keyservice Górko

Kiedy kodowanie kluczyka jest konieczne? Jeśli po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie da się uruchomić silnika, pomimo tego, że pilot działa sprawnie. Wymiana kodu we wszystkich urządzeniach jest zadaniem dla profesjonalistów. Najpopularniejsze metody zmiany kodu klucza to skorzystanie z gniazda diagnostycznego, kodowanej chipa lub stworzenie kopii immobilizera.

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, by szybko i sprawnie powrócić do normalności.