Dorabianie kluczy mieszkaniowych

Dorabianie kluczy mieszkaniowych na terenie Olsztyna i okolic

Dorabianie kluczy mieszkaniowych to popularna praktyka, szczególnie wśród osób wynajmujących swoje lokum. Posiadanie kompletu własnych kluczy jest istotną kwestią w sytuacji, kiedy mieszkanie lub dom jest zamieszkiwane przez wielu lokatorów, wracających do niego o różnych porach. Usługa dorobienia kluczy jest powszechna, a punkty, specjalizujące się w tym, znajdują się niemal w każdym centrum handlowym czy pawilonie osiedlowym.

Dorabianie kluczy Olsztyn - dorabiamy każdy rodzaj klucza! Górko Bartosz

Dorabianie kluczy mieszkaniowych w Olsztynie – rodzaje kluczy

Obecnie najczęściej spotykanymi kluczami w zamkach są klucze patentowe (krajowe i zagraniczne). Klucze patentowe posiadają specjalne zabezpieczenie w postaci kodu lub karty kodowej, bez których nie jest możliwe ich dorobienie. Podobnym typem kluczy są klucze atestowane z kartą bezpieczeństwa, która uprawnia do wykonania jego kopii. Sporą popularnością cieszą się zastrzeżone klucze nawiercane Gerda, wzdłuż których znajdują się otwory, zabezpieczające przed otwarciem zamka wytrychem. Klucze nawiercane są również fabrycznie zakodowane. Warto jeszcze wspomnieć o kluczach podklamkowych, rurkowych i zasuwowych, które są najczęściej spotykane w drzwiach zewnętrznych i bramach.

Dorabianie kluczy mieszkaniowych w  Olsztynie – ile kosztuje?

Rozbieżność w cenach dorabiania kluczy mieszkaniowych Olsztyn wynika w głównej mierze ze specyfiki klucza oraz regionu kraju, gdzie świadczone są tego typu usługi. Chociaż w zamkach domów i mieszkań dominują nowoczesne technologie, wciąż można spotkać się z tradycyjnymi kluczami płaskimi. Koszt ich dorobienia jest zazwyczaj najniższy.

Dorabianie kluczy w Olsztynie – oferta Key Service Bartosz Górko

dorabianie kluczy mieszkaniowych w Olsztynie

Key Service Bartosz Górko zapewnia szybką i fachową pomoc w przypadku włamania lub zgubienia kluczy do mieszkania. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w precyzyjnym dorabianiu kluczy do mieszkania. Specjalizujemy się w również w dorabianiu kluczy numerowanych, nacinanych, kluczy do sejfów, skrzynek pocztowych i domofonów. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który daje możliwość natychmiastowego kopiowania kluczy mieszkaniowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy dorabianie wielu typów kluczy do drzwi, dbając o wierność pierwowzorowi. Z nami mogą mieć Państwo pewność, że klucze będą idealnie dopasowane.