Baterie

Baterie, których używa się w pilotach samochodowych i tych do szlabanów, działają zazwyczaj od dwóch do czterech lat. Rzadko dochodzi do ich niespodziewanego rozładowania lub awarii. Jeśli owa bateria uległa całkowitemu rozładowaniu lub została wyjęta z pilota na dłużej, konieczna może być synchronizacja pilota z autem. Często trzeba kupić nową, by wymienić zużytą lub uszkodzoną. U nas zrobisz to od ręki!

baterie wymiana - Olsztyn keyservice bartosz górko

 

Kupno i wymiana starych, uszkodzonych lub zużytych baterii do pilotów samochodowych i szlabanów: Key Service Bartosz Gorko

Jesteśmy na rynku od dwudziestu trzech lat i mamy ogromne doświadczenie w:

 

Szukasz baterii? Zapraszamy!

bateria do pilotów samochodowych

W naszym punkcie wymienisz też lub zakupisz baterie do większości pilotów samochodowych i szlabanów występujących na rynku:

Jeśli jesteś posiadaczem pilota do auta/szlabanu, w którym używane są wymienione modele baterii, mieszkasz w Olsztynie (baterie Olsztyn) lub okolicach tego miasta i potrzebujesz wymiany starej/kupna nowej baterii do pilota samochodowego albo do szlabanu, zgłoś się do nas!

 

Kiedy zgłosić się w celu wymiany lub zakupu baterii?

Kiedy można poznać, że z baterią dzieje się coś złego? Światła nie migają, nie słychać charakterystycznego piknięcia, zamek centralny pozostaje zamknięty, a auto lub szlaban nie reaguje na wciskany przycisk. To oznacza, że czas najwyższy na wymianę baterii. Może być rozładowana lub uszkodzona. Baterie nie rozładowują się bez ostrzeżenia (zazwyczaj), a na problem, który w przyszłości może wystąpić, może wskazywać migająca dioda na wyświetlaczu komputera pokładowego (sygnał, że kończy się prąd w baterii). Rozładowana bateria może wylać, a to może kosztować.

Wymiana pilota może być kosztowna, dlatego nie czekaj, zwróć się do nas (ul. Laszki 11, 10-688 Olsztyn, 694 951 704) i rozwiąż swój problem!