Awaryjne otwieranie samochodów Olsztyn

Key Serrvice Górko Olsztyn to profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych oraz naprawa stacyjek

 

Zatrzaśnięcie kluczyków do auta w środku pojazdu lub w bagażniku, to koszmar niemal każdego kierowcy. Złamany klucz to z kolei zmora tych, którym nieobcy jest poranny pośpiech i konieczność bycia w kilku miejscach niemal jednocześnie. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak tylko wezwać pogotowie zamkowe.

Awaryjne otwieranie auta Olsztyn

Zatrzaśnięte drzwi do samochodu nie napawają optymizmem, szczególnie gdy kierowca czeka wiele obowiązków. Nie każdy ma możliwość skorzystania z innych pojazdów, dlatego usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodów są niezbędne. Fachowcy docierają na miejsce w możliwie najkrótszym czasie i bez jakichkolwiek uszkodzeń otwierają pojazd klienta. Samodzielne próby dostania się do wnętrza pojazdu, mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Doświadczenie jest w tym przypadku kluczowe i gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Dojazd do klienta jest wliczony w cenę za usługę. Awaryjne otwieranie samochodów Olsztyn to gwarancja szybkiego rozwiązania problemu braku możliwości dostania się do samochodów.

Awaryjne otwieranie samochodów Olsztyn i okolice to oferta specjalistów z Klucze Górko

 

Naprawa zamków na terenie Olsztyna

Zanim fachowcy przystąpią do pracy, weryfikują tożsamość klienta. Nie ma możliwości otwarcia samochodu bez potwierdzenia, że to właściciel samochodu zamówił awaryjne otwieranie. W wyjątkowych sytuacjach, gdy np. dokumenty zostały w samochodzie, weryfikacja przeprowadzana jest w inny sposób. Awaryjne otwieranie samochodów odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem, dlatego użytkownik pojazdu musi zostać pozytywnie zweryfikowany. Wszelkie dane uzyskane w toku weryfikacji są poufne i nie są przekazywane innym podmiotom. Pracownicy pogotowia ślusarskiego potrzebują jedynie danych niezbędnych do potwierdzenia faktu posiadania tytułu prawnego do pojazdu.

Użytkownik pojazdu jest informowany krok po kroku o kolejnych czynnościach, jakie będą wykonywane w celu otwarcia zamka. Pracownicy starają się nie tylko świadczyć usługi ślusarskie, ale także wesprzeć właściciela pojazdu w tej stresującej sytuacji. Klucze Górko oferuje także usługę dorabiania kluczy samochodowych.

Awaryjne otwieranie drzwi Olsztyn

Pracownicy zajmujący się awaryjnym otwieraniem zamków, posiadają adekwatną wiedzę z zakresu obsługi samochodów. Dzięki temu są w stanie poradzić sobie z każdym modelem, bez względu na to czy chodzi o złamany klucz w drzwiach czy zatrzaśnięte drzwi. Otwieranie samochodów wymaga precyzji i uważności. W cenie usługi nie tylko jest uwzględniony dojazd, ale także wszelkie niezbędne narzędzia. Pracownicy Klucze Górko wykonują awaryjne otwieranie samochodów z zachowaniem najwyższej staranności i dbałością o mienie właściciela samochodu.

Awaryjne otwieranie zamków to szczególnie duży stres dla właścicieli nowych pojazdów lub leasingowanych. Niemniej doświadczenie pracowników sprawie, że pojazd zostanie otwarty bez jakiegokolwiek uszczerbku dla zamków i kluczy.

Klucze Górko Olsztyn oferuje awaryjne otwieranie samochodu oraz dorabianie kluczy

 

Pogotowie ślusarskie

Usługi ślusarskie to nie tylko awaryjne otwieranie aut. Zgubione klucze do mieszkania także potrafią przysporzyć wielu problemów. Awaryjne otwieranie mieszkań w możliwe najkrótszym czasie, to usługa bardzo ceniona przez klientów. Często konieczna jest wówczas także wymiana zamków dla bezpieczeństwa – nigdy nie wiadomo, kto znajdzie zgubione klucze. Dorabianie kluczy może być też konieczne, gdy awaryjne otwieranie zamków wynikało ze złamania kluczy.

Usługi ślusarskie obejmują dorabianie kluczy do mieszkań, komórek lokatorskich oraz pojazdów, a także kodowanie kluczy i naprawy zacinających się stacyjek oraz zamków. Nie warto bagatelizować takich objawów, ponieważ to prosta droga do tego, aby kluczyk złamał się przy próbie przekręcenia. Fachowcy poradzą sobie z każdym rodzajem zamka oraz stacyjki! Naprawa zamków obejmuje kompleksowe usługi od sprawdzenia zamka po nasmarowanie. Tu również wszelkie narzędzia są już uwzględnione w cenie.

Awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie mieszkań to usługi wykonywane w sposób jak najmniej inwazyjny. Celem jest, aby właściciel mieszkania lub pojazdu dostał się jak najszybciej do środka, a sam zamek czy drzwi nie uległy uszkodzeniu.

Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie Klucze Górko. Obszar działania firmy obejmuje Olsztyn i okolice.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!