Master Key – jeden klucz do wielu zamków

Key Service Górko oferuje usługę awaryjnego otwierania drzwi

Master Key – ogólnie

System Master Key to innowacyjna propozycja, której celem jest zlikwidowanie wiecznego problemu z poszukiwaniem klucza do poszczególnych zamków. Zamiast wielu kluczy, jeden. Jego głównym zadaniem będzie zapewnienie komfortu podczas otwierania zamków.

Key Service Górko oferuje usługę awaryjnego otwierania drzwi

System Master Key – różne opcje do wykorzystania

Ten nowoczesny system klucza oferuje różne opcje do wykorzystania. Chcąc zakupić system klucza Master Key należy wybrać z:

 • system klucza głównego – jeden zestaw, który pomaga otworzyć wszystkie drzwi w jednym budynku, bez względu na to, z jakimi drzwiami ma się do czynienia;
 • wkładka centralna – propozycja doskonale sprawdzająca się na terenie jednego mieszkania lub nawet jednego osiedla, klucz Master otwiera różnego rodzaju drzwi, np. drzwi garażowe, klatki schodowe, czy nawet furtki od wiat śmietnikowych,
 • wkładka ujednolicona – zestaw wkładek (dowolnej ilości), jakie jest w stanie otworzyć jeden klucz indywidualny,
 • system klucza generalnego/centralnego – dedykowany do biur, szkół, hoteli, szpitali, jeden klucz jest w stanie otworzyć wszystkie drzwi znajdujące się na terenie obiektu, przy czym można również mieć inny komplet kluczy, otwierające także poszczególne partie drzwi.

Master Key - jeden klucz - Bartosz Górko Olsztyn

Zalety systemu Master Key

Master Key system to propozycja dobra dla osób fizycznych oraz dla podmiotów gospodarczych. Jednak nie każdy inwestor wie, dlaczego warto kupić wkładkę systemów Master. Oto lista zalet, które mogą pokazać, że warto zaufać wkładce Master Key:

 • jeden klucz do wszystkiego – jaki otwiera wszystkie wkładki, jakie znajdują się w danej przestrzeni, w końcu nie trzeba będzie nosić przy sobie wielkiego pęku kluczy;
 • oszczędność czasu – nikt nie musi szukać tego właściwego klucza na pęku, nawet jeżeli klucz się zagubi, Master Key umożliwiają jego dorobienie, aby klient nie musiał się niczym przejmować;
 • brak potrzeby dorabiania wielu kluczy dla podwładnych – wybrane osoby otrzymują jeden, pozwalając uniknąć zbędnej ilości kluczy;
 • możliwość przekodowania wkładek bębenkowych – nawet jeżeli dojdzie do zagubienia klucza, system wkładek pozostanie ten sam;
 • wysoka jakość Master Key – oparty na nowoczesnej technologii, który gwarantuje właściwe funkcjonowanie zamknięć przez bardzo długi czas.

Ślusarz - awaryjne otwieranie drzwi w Olsztynie

System klucza Master – bezpieczeństwo

Jest to system, który chroni przed nieautoryzowanym dorabianiem klucza. Producent systemów Master tak naprawdę ułatwia uzyskanie kontroli nad tym, kto faktycznie ma dostęp nie tylko do budynku, ale również do poszczególnych pomieszczeń, czy też do mieszkań.

Nowoczesny system kontroli dostępu zawsze pomoże trzymać klucz przy sobie. Nie trzeba będzie martwić się zbyt ciężkim pękiem kluczy, którego nikt na ogół nie chciał nosić. Dzięki kluczowi Master obsługującemu każdemu drzwi, nad wszystkim będzie można zachować kontrolę.

Warto również wspomnieć o tym, że wkładki bębenkowe to tak naprawdę najlepsze zabezpieczenia antywłamaniowe, jeżeli połączy się je na dodatek z elektronicznym systemem kontroli dostępu.

Key Servce Bartosz Górko w Olsztynie - dorabianie kluczy i otwieranie awaryjne

Dorabiamy klucze mieszkaniowe : https://kluczegorko.pl/uslugi-dorabianie-kluczy-mieszkaniowych/

Cena systemu Master Key

Jest ona uzależniona od dwóch głównych czynników:

 • klasa wkładek w systemach Master Key – największy koszt to wkładki z klasy 6. Decydując się na ich montaż, zyskuje się największy poziom bezpieczeństwa. Do wyboru są też wkładki klasy trzeciej lub też wkładki bezklasowe. Im niżej, tym gorszy poziom bezpieczeństwa.
 • długość wkładki Master Key – podstawowy rozmiar wkładki 30/30 (60 mm). im dłuższa wkładka, tym cena będzie rosnąc. Średnio cena wzrasta o 5 mm.

Nie da się w sposób jednoznaczny określić, ile się za cały system zapłaci. Można jednak poprosić o wykonanie bezpłatnej wyceny, aby móc wstępnie oszacować potrzebne koszta.

Na finalną cenę wpływ mogą mieć również takie czynniki jak: ilość kluczy wyspecyfikowanych w planie klucza (generalny, grupowy, indywidualny), rodzaj zabezpieczeń dodatkowych, ochrona patentowa, ewentualna możliwość rozbudowy systemu w przyszłości, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Bartosz Górko - Dorabianie kluczy Olsztyn

Montaż klucza Master Key

Montaż systemu Master musi przebiegać w prawidłowy sposób. Tylko dzięki temu będzie można zapewnić funkcjonalność całego sytemu. W pierwszej kolejności należy dopasować system klucza zgodnie z indywidualnymi potrzebami inwestora.

Jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość, montaż powinien zaplanować jeszcze na etapie wykonywania projektu architektonicznego. Nie jest jednak powiedziane, że przy modernizacji starszych budynków, prace montażowe nie mogą zostać zaplanowane. W tym drugim przypadku ma się jednak mniejsze możliwości do wyboru.

Prace montażowe powinny zostać wykonane przez specjalną ekipę, która ma doświadczenie w tym temacie. Tylko dzięki temu będzie można odkryć magię systemu Master.

Decydując się na nawiązanie takiej współpracy, pod uwagę należy wziąć następujące czynniki:

 • okres działania na rynku,
 • doświadczenie,
 • portfolio,
 • autoryzacja producenta systemów zabezpieczeń,
 • rekomendacje innych klientów.

Master Key to nowoczesna propozycja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://kluczegorko.pl/